فوق العاده...فوق العاده..."مستربین مسلمان شد"...فوق العاده...فوق العاد

خبر مسلمان شدن مستر بین:

شبکه‌های خبری به نقل از سایت‌های اجتماعی و دیگر سایت‌های الکترونیکی اعلام کردند که کمدین معروف روان آتکینسون معروف به مستر بین، هنرمند مشهور انگلیسی صبح  روز (سه‌شنبه)به  اسلام روی  آورد.

ایسنا: روزنامه‌ی البیان چاپ امارات، سایت صدی بلادی (صدای کشورم) از سایت‌های اعلام کننده این خبر به نقل از مستر بین اعلام کرد که مشاهده فیلمی در اهانت به پیامبر (ص) دلیل اصلی گرایش به دین اسلام بوده است.

صدی بلادی نوشت که مستمر بین خود مایل نبود که در گفت‌وگو با رسانه‌ها این مساله را اعلام کند و تنها به بالا بردن انگشتش به نشانه شهادت اکتفا کرده است.

بنا بر اعلام این سایت برخی منابع گفتند که شیخ راشد الغنوشی از سوی خود و جنبش النهضت تونس پیام تبریکی را برای این هنرمند ارزشمند ارسال کرد و از او خواست تا در راه حل ثابت قدم باشد.

من وقتی به شخصه این خبر رو خوندم کوب کرده بودم

 خیلی شوکه شدم

اون قدر خوشحال شدم که حیفم اومد تا شنبه صبر کنم و

این خبر رو بهتون بدم

من این این گل رو از طرف خودم به مستربین میدم و براش

 آرزوی سرافرازی و ثابت قدمی در تصمیمش رو دارم

/ 27 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Sasa

مبارک باشه ایشالا....

دریا

سلام عزیزم خوبی چه خبر جالبو خوبی رو دادی .التماس دعا-یاعلی

tina

akhey kheily khabare khubi bud

الهام

واقعـــــــــــــــــــــــا ایول بابا[من نبودم]

elahe

سلام شما با احترام لینک شدید به امید دیدار مجدد منتظر تبادل هستم

عنایت

سلام راستش من هنوز باور ندارم . البته آرزو دارم این خبر درست باشه اما برام سئوال چرا شبکه ایران . یا رسانه های دیگر اعلام نکردن آخه خبر به این مهمی که باعث شادی ما مسلمانان میشه پخش نشده . همین موفق باشی دلتان شاد و بدور از غم باد[گل]

مريم

وااااااااااااااااااااااي خيلي جالب بود!! واقعا نميدونستم![تعجب][دست][مغرور]

مسلمان

اولا خبر فقط یه شایعه بود که تکذیب هم شد دوما مگه این مردک لوده مسخره کیه که مسلمان شدنش مهم باشه این همه آدمهای وارسته و درست و حسابی هر روز دارن مسلمان میشن , چرا اسم اونا رو نمیذاری؟ چرااز اونا که اسلام رو با بینش و تحقیق انتخاب کردن و واقعا مسلمان شدن , نام نمی بری؟ مستر بین کیه !!!!